Hledáte kvalitní posilovnu v okolí Hostinného? V OBR-GYMU Vám nabízíme moderní posilovnu s krásným prostředím, kde pro Vás bude cvičení příjemným zážitkem.

V naší posilovně máte k dispozici 5 místností a více než 35 posilovacích stanovišť značky ZEST , INSPORTLINE a INTERATLETIKA umožňujících efektivní a maximálně účinné procvičení všech svalových partií. Činky jsou v rozmezí od 1 do 50 kg a můžete využít i dřepovací klec.
Na své kondici můžete pracovat na našich kardio strojích. Stačí zapojit sluchátka, nebo si v televizi pustit oblíbený pořad, a můžete vyrazit. Kromě zmíněných běhacích pásů   můžete v kardio zóně využít trenažéry simulující veslování, steppery  i spinningová kola.

Pro ty, kteří silový trénink rádi doplní boxem, máme i multifunkční boxovací pytel o hmotnosti cca 100 kg (boxovací rukavice jsou k zapůjčení v gymu ). Z ostatních pomůcek zde najdete TRX, kettlebelly různých hmotností. Nechybí  balanční čočky nebo i balanční lavice a medicinbal.

Samozřejmostí v posilovně je i kvalitní  a čisté zázemí. Při první návštěvě Vás  odpovědná osoba provede, vysvětlí fungování jednotlivých částí posilovny a seznámí s nastavením strojů a zásadami tréninku.

V naší posilovně je radost sportovat v jakémkoliv počasí, pro milovníky workoutu je v prostorách areálu připraveno i workoutové hřiště

obr-gym

POZOR!

Do gymu smí vstoupit pouze osoby starší 14-ti let. Osoby mladší 14-ti let smí v prostoru gymu trénovat pouze pod dozorem dospělé osoby.